Mistrzostwa Chorzowa w Koszykówce Chłopców

Uczniowie naszej szkoły udanie rozpoczęli zmagania w zawodach sportowych w grach zespołowych. Na szczególną uwagę zasługuje osiągnięcie chłopców klas ósmych, którzy po wygraniu rywalizacji w dzielnicy Chorzów Batory, udanie zaprezentowali swoje umiejętności w miejskim finale koszykówki.

3 miejsce naszych chłopaków możemy uznać, za duży sukces!! W pokonanym polu pozostawiliśmy m.in. szkoły sportowe SP 21 w rozgrywkach dzielnicowych i SP 5 w meczu o 3 miejsce finału miejskiego.

Gratulacje dla całej drużyny w składzie: Mateusz Potempa, Kacper Światowski, Filip Pająk, Igor Kujawa, Fabian Garbaciok, Piotr Cież, Piotr Imiełowski, Wojciech Michalik, Michał Rakowski.

Warto nadmienić, że w rozgrywkach siatkówki nasi uczniowie również z powodzeniem reprezentowali szkołę zdobywają 2 miejsce w rozgrywkach dzielnicowych przegrywając jedynie z SP 21.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne sportowe sukcesy.