Międzynarodowy Dzień Sprzątania Biurka

9 stycznia 2023r. obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Sprzątania Biurka.

Z tej okazji uczniowie otrzymali zadanie, aby posprzątać swoje biurko i zrobić jego zdjęcie. Efekty pracy są widoczne na zdjęciach poniżej. Każdy uczeń, który posprzątał biurko i przesłał zdjęcie został także doceniony poprzez słodką nagrodę.
Drugim zadaniem było rozwiązanie quizu, który w tym dniu był udostępniony dla uczniów na portalu kahoot. Pytania wiązały się z obchodzonym dniem. Spośród wszystkich uczniów biorących udział w quizie najtrafniej i najszybciej odpowiadali:
– Natalia Grabowska z klasy 8a- 1 miejsce
– Daria Drężek z klasy 4c- 2 miejsce
– Jacek Adamus z klasy 3a- 3 miejsce

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za aktywny udział w obchodach Święta!

Pamiętajcie, aby o swoje biurka dbać codziennie, nie tylko od święta 🙂

Organizatorzy