Konkurs ozdób świątecznych

Tegoroczny konkurs ozdób świątecznych spotkał się ze sporym zainteresowaniem. Na naszej szkolnej choince pojawiły się wspaniałe ozdoby w barwach biało-czerwonych. Jury miało utrudnione zadanie i po burzliwych obradach postanowiło nagrodzić:

Kategoria klasy 0-3

I miejsce – Juliusz Ka. klasa 2a

 II miejsce ex aequo – Maciej S. klasa 2a i Zuzanna Z. klasa 3b

Wyróżnienia:

Karolina B. kl. 1b, Małgorzata K. klasa 2b, Agnieszka K. klasa 3a oraz grupowe dla klasy 1b.

Kategoria klasy 4-7

I miejsce ex aequo – Zuzanna i  Zofia J. klasa 7a

II Miejsce – Roksana Ż. klasa 5d

Wyróżnienia:

Marta Z. klasa 5b, Marta W. klasa 6a, Karol W. klasa 6c, Natalia S. klasa 5c i Kacper S. klasa 7b.

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie,zwycięzcom gratulujemy, a nagrody znajdą się pod klasowymi choinkami. Jednocześnie przypominamy, że ubiegłoroczne ozdoby będą do nabycia na stoisku Szkolnego Koła Wolontariatu, dochód z ich sprzedaży przeznaczamy na cele charytatywne.

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny