W czwartek 22 grudnia ostatni raz spotkaliśmy się w tym roku kalendarzowym podczas Jasełek. W tym dniu pochyliliśmy się nad tajemnicą Bożego Narodzenia. Był to czas refleksji, świętowania  i bycia ze sobą razem. Uczniowie wraz z nauczycielami wprowadzili nas w świąteczny klimat. Magię Świąt poczuliśmy za sprawą przepięknie zaśpiewanych kolęd i pastorałek, cudownej oprawy muzycznej, scenografii, oraz scenek sytuacyjnych  obrazujących zbliżające się Święta Bożego Narodzenia a jednocześnie pokazujących co tak naprawdę jest w nich najważniejsze. Było to nie lada przedsięwzięcie. Uczniowie poszczególnych klas wzięli udział także w konkursie pt. Choinka, który był dobrą zabawą dla wszystkich w przedświątecznej atmosferze. Na koniec uczniowie wraz z wychowawcami zasiedli do klasowych Wigilii, by przełamać się opłatkiem i spędzić wspólnie czas przy jednym stole.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Wesołych i Zdrowych Świąt!

Tekst opracowała: p. J. Dąbecka