Góra Grosza

Przed nami XIX edycja akcji Góra Grosza, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną w różnych formach opieki zastępczej. Ogólnopolska akcja przeprowadzana będzie w dniach od 26 listopada 2018 do 2 stycznia 2019 r.  W naszej szkole zbiórka potrwa do 21 grudnia. Do 15 stycznia czekamy na przekazanie zebranych przez klasy groszy wraz z protokołem, który otrzymają wychowawcy. Co ważne, monety muszą być posegregowane wg nominałów i dokładnie przeliczone. Tradycyjnie nagrodzimy klasy, które zbiorą najwięcej groszy oraz indywidualnie uczniów, którzy przynieśli najwięcej monet.

Zapraszamy, każdy grosz ma znaczenie. Koordynatorki akcji: p. Agnieszka Mieszała i p. Anna Sendra-Kempny

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny