Film pt. „Trzewiczki szczęścia” z okazji Dnia Dziecka

wpis w: Aktualności | 0

1 czerwca obchodzimy dzień, który podkreśla ważność praw dzieci i innych spraw z nimi związanych. Dzień dziecka w naszej szkole to dzień świąteczny – bardzo miły i sympatyczny dla wszystkich naszych uczniów. Jak co roku nauczyciele naszej placówki  tradycyjnie przygotowują niespodziankę w postaci przedstawienia, gdzie wcielają się w rolę różnych bohaterów. W tym roku nawet pandemia nie pokrzyżowała nam planów i przedstawienie  się odbyło. Każda klasa wraz ze swoim wychowawcą mogła obejrzeć  w klasie bajkę dla dzieci pt.”Trzewiczki szczęścia” , klikając w link z przedstawieniem wcześniej nagranym i zmontowanym na Youtube.  Na dzieci również czekało wiele innych atrakcji jak malowanie buziek, malowanie rąk,  balonowe zwierzątka, sportowy tor przeszkód, malowanie kredą – Bazgroty i bazgrołki. Klasy starsze mogły zorganizować sobie piknik na kocach. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku w postaci lodów. Pogoda dopisała, wszystko wszystkim się podobało a co najważniejsze na twarzach naszych milusińskich cały czas gościł uśmiech.

Bajka dla dzieci pt. „Trzewiczki szczęścia„.

Tekst opracowała: p. J. Dąbecka