Festyn Rodzinny Dwunastki

wpis w: Aktualności | 0

W ramach wygranego projektu Budżetu Obywatelskiego w sobotę 07.09.2019 r. w godzinach 16.00-19.30 na terenie naszej Szkoły odbył się Festyn Rodzinny Dwunastki. Podczas tego wydarzenia miało miejsce wiele niezapomnianych atrakcji! Dzieci chętnie wzięły udział w kreatywnych warsztatach, malowały swoje twarze i włosy, a także ozdobiły swoje ręce  brokatowymi tatuażami. Oprócz tego uczestniczyły w pokazach pierwszej pomocy, pokazach policji i straży miejskiej oraz częstowały się przekąskami z grilla, watą cukrową i popcornem. Wszyscy mogli podziwiać pokaz MMA, zatańczyć Zumbę i pośmiać się wraz z Czesławem Jakubcem. Punktem kulminacyjnym imprezy był występ gwiazdy wieczoru, Agnieszki Adamczewskiej, która oczarowała nas swoim pięknym głosem i serdecznym uśmiechem. Niezapomniane zostaną również występy naszych młodych gwiazd, czyli uczniów 12! Serdecznie dziękujemy, że byliście z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *