Dzień Życzliwości i Pozdrowień- 21.11.2022r.

W poniedziałek ( 21. 11. 2022 ) obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Była to świetna okazja do promowania życzliwości. Odbyła się również sesja zdjęciowa klas w ramce.

W tym dniu dominował kolor żółty 💛 i uśmiech!

Z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień do naszej szkoły przyszedł listonosz. Ale to nie był zwykły listonosz. To był wyjątkowy listonosz! Miał on dla nas dobre wiadomości – kartki z życzeniami i pozdrowieniami. Zawsze warto być życzliwym, bowiem proste gesty, miłe słowo mogą odmienić czyjś dzień! Uczniowie 12-stki już o tym wiedzą 💛

Niezmiernie nam miło ogłosić, iż wybory na Miss/Mistera Życzliwości wygrały: Milena Szamot klasa 2 b i Maja Parys klasa 8 c.

Obydwie Miss Życzliwości otrzymały korony- poduszki oraz vouchery do kina dla dwóch osób.

GRATULUJEMY!