Dzień Otwarty Dla Przedszkolaków I ich Rodziców

wpis w: Aktualności | 0

W dniu 6 marca w murach naszej szkoły zagościły dzieci uczęszczające do okolicznych przedszkoli. Każdy brzdąc wraz z rodzicami mógł zwiedzić szkołę i wspólnie z nauczycielami odkrywać każdy jej zakamarek. Jak co roku czekało na nich wiele atrakcji!

Dzień otwarty zainaugurowała Pani Dyrektor w świetlicy szkolnej, gdzie przyszli pierwszoklasiści i zerówkowicze zostali podzieleni na grupy i wraz z nauczycielami udali się odkrywać wielorakie atrakcje oferowane przez naszą szkołę. Podczas gdy dzieci programowały, tańczyły Zumbę, grały w piłkę nożną, poznawały ciekawostki fizyczno-chemiczne, brały udział w zajęciach językowych i kulinarnych, a także animacyjnych ich rodzice uczestniczyli w spotkaniu dzięki któremu bliżej poznali naszą szkołę oraz jej ofertę.

Następnie rodzice wraz z dziećmi wyruszyli na zwiedzanie szkoły. Po wszystkich atrakcjach na każdego gościa czekał słodki poczęstunek. Gdy przyszedł czas by się pożegnać, każdy przedszkolak z kolorowym balonem i zakładką do książki udał się do swojego domu. To był dzień pełen wrażeń!

Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy powitamy Was w murach naszej szkoły.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Tekst opracowała: p. M. Górny