Dzień Mózgu- 17.03.2023r.

W naszej szkole w dniu 17 marca 2023r. obchodziliśmy Europejski Dzień Mózgu. Z tej okazji społeczność szkolna zaprezentowała się w żółtych strojach lub miała ze sobą foregone rodzaju akcesoria, gadżety. Wszystko w kolorze żółtym. Kreatywność była ogromna!

Dodatkowo przez cały tydzień można było zaznajomić się z różnego rodzaju związkami frazeologicznymi, powiedzeniami i skrótami, które były wywieszone w szkole na drzwiach. Wiedzę nabytą w ten sposób można było sprawdzić na koniec tygodnia podczas rozwiązywania quizu na platformie Kahoot. Czekamy na wyniki …

Uroczystość odbyła się w ramach innowacji pedagogicznej pt. Święta jakich świat nie widział”.

W quizie organizowanym na platformie Kahoot z okazji Europejskiego Dnia Mózgu pierwsze miejsca zajęli:
– w klasach 1 – 3 – Patryk Dziębała klasa 3b
– w klasach 4 – 8 – Kacper Magiera klasa 5a
– wśród nauczycieli – pani Honorata Sidło – Józefiak.
Gratulujemy!