Dzień dziecka

wpis w: Aktualności | 0

Dzień Dziecka to święto wszystkich dzieci na świecie. To dzień wyczekiwany podobnie jak urodziny czy gwiazdka.  Tego dnia każde dziecko powinno poczuć się wyjątkowe i miło spędzić czas. Z tej okazji nasza „Dwunastka” na 1 czerwca przygotowała wiele atrakcji dla swoich  uczniów. Obchody rozpoczęliśmy od utworzenia barwnego korowodu przez uczniów klas 1-6, którzy przebrali się  za  postaci z bajek. Następnie wszyscy udaliśmy się do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Chorzowie na przedstawienie  pt. „Jaś
i Małgosia”. Było to niezwykłe przedstawienie, gdyż w bajkowych bohaterów  wcielili się nasi nauczyciele. Była to nie lada niespodzianka dla naszych podopiecznych. Powrót  do szkoły odbył się przez przepiękną bramę utworzoną z kolorowych balonów. I tu na nasze dzieciaki, czekały kolejne niespodzianki takie jak: balonowe zwierzęta, malowanie twarzy i tatuaże, gra w „Chińczyka XXL” i „Mafię”, Koło fortuny z nagrodami, a także tańce jak Belgijka czy Makarena.  Każdy mógł znaleźć cos dla siebie. Był to przyjemny czas dla każdej klasy, bo mogła spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu na rozłożonym kocu. Słodką atrakcją tego dnia były oczywiście lody, które ochłodziły nas w ten piękny, upalny dzień.

Z okazji Dnia Dziecka życzymy naszym milusińskim wszystkiego co najpiękniejsze!

Tekst opracowała: p. J. Dąbecka