Dzień Babci i Dziadka

22 lutego w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość z okazji  Dnia Babci i Dziadka. Dwa dni przed wyznaczonym terminem-uroczystość stanęła pod dużym znakiem zapytania ze względu na choroby niektórych Świetliczaków. Ale ostatecznie frekwencja dopisała.  Wszyscy się zjawili w bardzo licznym gronie. Spotkanie rozpoczęło się od części artystycznej,  która obejmowała wierszyki,  piosenki a nawet wspólny  taniec  wnuków z  kochanymi Babciami i Dziadkami. Kolejnym punktem uroczystości było przedstawienie pt. „Nie ma tego złego”. Na scenie pojawił się miły smok,  łagodny wilk, zaradna czarownica, król, sowy, Czerwony Kapturek, krasnal, myśliwy . Śmiechu było co nie miara.  Na zakończenie imprezy  Dziadkowie i Babcie wspólnie  ze swoimi wnukami- pod kierunkiem  p. Natalii  działali twórczo i wspólnie wykonali swoje portrety.  Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani świecznikami i laurkami.Wszyscy z uroczystości wyszli bardzo zadowoleni.

Opracowała: p. Aneta Warzecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *