Drużynowa liga lekkoatletyczna i czwórbój lekkoatletyczny.

W ostatnich dniach uczniowie naszej szkoły ponownie sprawdzili swoje siły w zawodach lekkoatletycznych na tle pozostałych uczniów Chorzowskich Szkół Podstawowych.

W drużynowej lidze lekkoatletycznej swoje umiejętności zaprezentowali ósmoklasiści, którzy występowali m.in. w biegu na 100m, 300m, 600m, 1000m, skoku w dal, pchnięciu kulą czy sztafetach 4x100m.

Świetnie spisała się drużyna dziewcząt, która zdobyła 2 miejsce w Chorzowie! W skład dziewcząt wchodziły: Anna Botorek, Lena Durazińska, Milena Gałuszka, Zuzanna Kołodziej, Ewelina Ciupa i Maja Parys.

Tym razem miejsce poza podium zdobyli chłopcy w składzie: Piotr Cież, Mateusz Potempa, Michał Rakowski, Fabian Garbaciok, Miłosz Brodziak, Piotr Imiełowski.

Młodsi uczniowie występowali w trójboju lekkoatletycznym i tym razem zdecydowanie lepiej poradziła sobie drużyna chłopców zdobywając 4 miejsce z minimalną stratą do podium. Dziewczęta zajęły drużynowo 9 miejsce. Reprezentowali nas uczniowie klas piątych i szóstych: Artur Widak, Borys Lewandowski, Juliusz Kawa, Adam Seles, Kacper Kubicki, Antoni Jochemczyk, Zofia Dzik, Aleksandra Kubara, Lena Król, Natalia Kawczyk, Dominika Pilśniak, Ewelina Imiełowska.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!!