Dni Otwarte 2023

wpis w: Aktualności | 0

Dni otwarte w Sp12  jest to czas kiedy zarówno uczniowie, jak i rodzice mogą zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły. Jest to okazja, by spojrzeć na naszą placówkę jak na przyszłą szkołę dla swojego dziecka.
W dniach 1 i 8 marca 2023 roku nasza dwunastka otworzyła swe serca dla Was.
Na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji. Staraliśmy się pokazać, co dokładnie wyróżnia nas spośród innych szkół i z czego jesteśmy dumni. Wydarzeń w tych dniach nie brakowało. Harmonogram zajęć pozwalał na zapoznanie się ze wszystkimi atrakcjami.
Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyły się zajęcia sensoryczne, przenoszące w świat dinozaurów.  Dla spragnionych logicznego myślenia odbywały się zajęcia z programowania pt. Latający dywan. Na małej i dużej sali gimnastycznej na dzieci czekały Niezwyciężone lwy zajęcia sportowe prowadzone przez nauczycieli wuefistów a fani  OZOBOTÓW i ROBLOQ-ÓW  mogli spędzić czas w królestwie robotów. Magiczny cylinder  wprowadził w świat matematyki a w laboratorium Dextera najmłodsi mieli okazję poeksperymentować i zaspokoić swoją ciekawość poznawczą.  Ponadto dla wszystkich lubiących owoce i witamy czekały warsztaty kulinarne, podczas których każdy mógł nauczyć się nowych umiejętności kulinarnych ale przede wszystkim dobrze się bawić. Na koniec uczestnicy wzięli udział w degustacji owocowych i zdrowych koktajli. Nasza oferta zawierała także oglądanie wystawy długopisów 3D.
Podczas, gdy nasi milusińscy miło spędzali czas odbyło się spotkanie pani Dyrektor mgr Hanny Gościniak z rodzicami kandydatów do klas I. Wszystkim odwiedzającym, dzieciom i ich rodzinom serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie. Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy Wam niezapomnianych emocji. Do zobaczenia we wrześniu.

Opracowała: p. Joanna Dąbecka