BUDŻET OBYWATELSKI

wpis w: Aktualności | 0

Szanowni Państwo,
dzięki Państwa głosom i staraniom wygraliśmy już dwie edycje Budżetu Obywatelskiego Chorzowa! Za łączną kwotę 740 tys. złotych udało się zbudować nowoczesne boisko trawiaste do gry w piłkę nożną oraz boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej. Oprócz tego w najbliższym czasie rozpocznie się remont bieżni i ławek.  
Jednak, aby nasza Strefa Rekreacyjno-Sportowa Dwunastki była w pełni wyposażona i ukończona, potrzebujemy Państwa wsparcia w tegorocznym konkursie! Tym razem chcemy, aby na terenie placówki został zrealizowany III etap budowy, w ramach którego:
– zbudujemy boisko do siatkówki o nawierzchni poliuretanowej,
– zbudujemy boisko rekreacyjne do gier i zabaw o nawierzchni poliuretanowej,
– zrewitalizujemy tereny zielone i utworzymy przy nich strefę rekreacyjną,
– zamontujemy furtkę w ogrodzeniu od strony ścieżki rowerowej,
– założymy monitoring kompleksu rekreacyjno-sportowego,
– podwyższymy piłkochwyty na boisku wielofunkcyjnym.

GŁOSOWAĆ może każdy mieszkaniec Chorzowa do 24.09.!
TUTAJ: ZAGŁOSUJ NA DWUNASTKĘ
(SP12 UL. SKRAJNA 2, STREFA REKREACYJNO-SPORTOWA DWUNASTKI III ETAP BUDOWY I PODWYŻSZENIE PIŁKOCHWYTÓW NA BOISKU WIELOFUNKCYJNYM.)

Wspólnie dokończmy budowę naszej Strefy Rekreacyjno-Sportowej Dwunastki! Pamiętajmy, że liczy się KAŻDY GŁOS!

Opracowała: W. Syniawa