Zbiórka nakrętek

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie na początku roku szkolnego pragnę się zgłosić z gorącym apelem o zbiórkę nakrętek. W ubiegłym roku szkolnym udało się nam dzięki ich sprzedaży uzyskać  astronomiczną kwotę 1840 zł. Pieniądze te zostały wykorzystane zgodnie z wolą uczniów m.in. na: organizację imprez i akcji szkolnych (Dzień Nauczyciela, zakup choinki i peruki Mikołaja, materiały do pakowania Szlachetnej Paczki) – 279,16; wzbogacanie bazy szkoły – zakup kontrolera PS3, wykonanie gabloty na puchary, nabycie zestawów do programowania Scottie Go! – 885,06; zakup nagród w akcjach i konkursach organizowanych przez samorząd (nagrody rzeczowe, bony do Empiku, słodkie upominki) – 430,60. Zachęcamy do aktywnej zbiórki zakrętek, to realne środki finansowe, które młodzież potrafi dobrze wydać. Liczymy na Państwa pomoc, wkręćmy się w zbiórkę.

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny