Zbiórka nakrętek

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie na początku roku szkolnego pragnę serdecznie podziękować za ubiegłoroczną zbiórkę nakrętek. Udało się nam dzięki ich sprzedaży uzyskać  kwotę 1398 zł, wraz z pieniędzmi ze sprzedaży biletów na dyskoteki stanową one budżet samorządu. Środki te zostały wykorzystane zgodnie z wolą uczniów m.in. na: organizację imprez i akcji szkolnych; wzbogacanie bazy szkoły – zakup wykładzin i puf do Kącika Relaksu, farby do odmalowania świetlicy, antyramy na dyplomy i podziękowania; zakup nagród w akcjach i konkursach organizowanych przez samorząd (nagrody rzeczowe, bony do Empiku, słodkie upominki). W tym roku szkolnym również zachęcamy do aktywnej zbiórki zakrętek, to realne środki finansowe, które młodzież potrafi dobrze wydać. Liczymy na Państwa pomoc, wkręćmy się w zbiórkę.

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny