Zawody pływackie

W dniu 13.12.2016r. odbyły się Szkolne zawody pływackie o Puchar Prezydenta miasta Chorzowa, w których udział brali uczniowie naszej szkoły z klas II, III, IV, V oraz VI.
Zawody ukończyliśmy z fantastycznym wynikiem – zajęliśmy III miejsce w mieście, ustępując jedynie SP 34 i SP 5. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa zawodników, którym serdecznie gratulujemy !

Oto skład naszej drużyny pływackiej:
Klasa II – Ciupa Ewelina
Klasa III – Reim Grzegorz, Smereczniak Jan, Szwarc Borys, Haida Radosław, Kolińska Hanna, Żurek Roksana
Klasa IV – Zawada Julia, Ciupa Natalia, Miler Bartosz, Tais Laura, Bednorz Angelika, Jawor Kamil, Pietrzyk Karol, Szydlik Filip, Waluga Sara
Klasa V – Hiza Laura, Mikrut Zuzanna, Haida Dominika, Kusz Laura, Palto Konrad, Piwczyk Kamil, Pokój Marta
Klasa VI – Christ Michał, Ćwięczek Natalia, Gajda Magdalena, Kucharczyk Oliwia,Mały Konrad, Nowak Mariusz, Szczyrba Michał, Drabik Aneta, Jokel Michał

Na szczególne wyróżnienie zasługuje grupa zawodników, która zdobyła w swoich indywidualnych wyścigach medale, a są to: Ciupa Ewelina, Smereczniak Jan, Szczyrba Michał, Drabik Aneta oraz Jawor Kamil.
Ponadto dwie drużyny płynące w sztafecie stylem dowolnym klas młodszych (III i IV) również wywalczyły wspaniałe 3 miejsca. W skład sztafet wchodzili następujący uczniowie:
Dziewczęta – Żurek Roksana, Zawada Julia, Ciupa Ewelina, Ciupa Natalia
Chłopcy – Szwarc Borys, Smereczniak Jan, Miler Bartosz, Jawor Kamil