Zawieszenie zajęć w naszej szkole

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Od poniedziałku 16 marca nasza szkoła będzie zamknięta.

Przerwa ta nie oznacza jednak dni wolnych od nauki.

Zgodnie z zaleceniem MEN w okresie, gdy w szkole nie będzie lekcji nauczyciele, w sposób zdalny, będą wspomagali uczniów w samodzielnej nauce.

Poprzez dziennik Librus uczniowie będą otrzymywali zadania i ćwiczenia o charakterze powtórzeniowym, obejmujące przerobiony dotychczas materiał programowy.

Na prośbę naszych uczniów, którzy zgłaszali trudności w logowaniu się do systemu, nauczyciele będą przesyłali zadania również na konto rodzica. Prosimy Państwa w tym względzie o pomoc w przekazywaniu swoim dzieciom informacji od nauczycieli.

Biblioteka szkolna na bieżąco przekazuje poprzez ogłoszenia informacje o stronach internetowych z programami edukacyjnymi oraz adaptacjami lektur szkolnych.

Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne, wszystkich uczniów proszę o pozostanie w swoich domach.

Hanna Gościniak