Zajęcia pozalekcyjne klas I – III

Klasy I

Rodzaj zajęćNauczyciel prowadzącyProponowana częstotliwośćIlość miejscTermin i miejsce zajęć
Gry i zabawy ogólnorozwojowe Ewa Siedlaczek
Anna Kwarciany
1 x tyg.
1 x tyg.
20 (1a)
25 (1b)
czwartek 6 l. s.7
piątek 5 l. mała sala
Szachy Ewa Siedlaczek1 x tyg. 20 (1a)
25 (1b)
ujęte w planie klasy
Gry i zabawy ruchowePiotr Parzonka1 x tyg. 26czwartek 8 l. mała sala
ProgramowanieMonika Ksiniewicz
Bożena Kocurek
Honorata Sidło - Józefiak
Daria Gruszczyńska
1 x tyg.

1 x tyg
20 (1a)

20 (1b)
poniedziałek 6 l s. 17

poniedziałek 6 l mala sala
Kółko Języka angielskiegoZuzanna Kulik
Alicja Pawlikowska
1 x tyg.
1 x tyg.
20 (1a)
25 (1b)
środa 5 l. s.7
środa 7 l. s.13
TańceMałgorzata Biegiesz Anna Kwarciany1 x tyg.ok. 30piątek 6 l. mała sala
Chórek kl I - IIIJoanna Kine1 x tyg.bez ograniczeńwtorek 8 l s. 5
Kółko origamiEwa Kubara1 x tyg.10wtorek 5 l. s.7 klasa 1a
czwartek 5 l s. 14 klasa 1b
Gimnastyka korekcyjnaMarta Bas1 x tyg.bez ograniczeńwtorek 5 l sala rehabilitacyjna klasa 1a
czwartek 6 l mała sala klasa 1b
ZumbaDaria Gruszczyńska 1 x tyg.ok. 35środa 15:00 - 15:45 mała sala
Zbiórki zuchoweAleksandra Pawełek1 x tyg.bez ograniczeńwtorek 15:30 - 17:00 s. 5

 

Klasy II

Rodzaj zajęćNauczyciel prowadzącyProponowana częstotliwośćIlość miejscTermin i miejsce zajęć
Kółko języka angielskiegoAlicja Pawlikowska1 x tyg.25poniedziałek 7 l s. 13
Piłka nożnaKrzysztof Bąk1 x tyg. po 2 h20wtorek 1 l. + czwartek 16:30 - 17:15
sala gimnastyczna
Gry i zabawy ruchowePiotr Parzonka1 x tyg.20 (dziewczynki)piątek 1 l mała sala
ProgramowanieCelina Frańczak
Bożena Kocurek
1 x tyg.ok. 20środa 1 l. s. 12
Kółko kreatywneKatarzyna Mrówka1 x tyg.15wtorek 1 l. s. 14
Kółko szachowe Ewa Siedlaczek1 x tyg.15czwartek 8 l. s.12
Kółko plastyczne dla klas II – VIDorota Podstawska1 x tyg.15środa 8 l. s.11
Językowy zawrót głowy – zajęcia rozwijające kompetencje językoweJoanna Dąbecka1 x tyg.10wtorek 2 l., gabinet logopedy (kl. 2a)
ZumbaDaria Gruszczyńska 1 x tyg.ok. 35środa15:00 - 15:45 mała sala
Zbiórki zuchoweAleksandra Pawełek1 x tyg.bez ograniczeńwtorek 15:30 - 17:00 s.5

 

Klasy III

Rodzaj zajęćNauczyciel prowadzącyProponowana częstotliwośćIlość miejscTermin i miejsce zajęć
Kółko języka angielskiegoAlicja Pawlikowska1 x tyg.25poniedziałek 7 l s. 13
Piłka nożnaSławomir Podlas1 x tyg. po 2 h20środa 14.45 – 16.15
sala gimnastyczna
Gry i zabawy ruchowePiotr Parzonka1 x tyg.20 (dziewczynki)piątek 1l mała sala
ProgramowanieHonorata Sidło – Józefiak
Monika Ksiniewicz
Honorata Sidło – Józefiak
Daria Gruszczyńska

1 x tyg.

1 x tyg.
24 (kl. 3a + 3c)

24 (kl. 3b + 3d)
środa 7 l. s. 23

czwartek 1 l s. 5
Kółko Europejskie dla klas III - IVIwona Zając1 x tyg.20środa 7l. s. 15
Kółko twórczości uczniaMałgorzata Paluch1 x tyg.po 2 h15 (3a)poniedziałek 7 i 8 l. s. 15
Kółko małego artystyGrażyna Koruszowic1 x tyg.15 (3c)piątek 6 l. s.15
Kółko przyrodniczo-matematyczneUrszula Ryś – Sowińska1 x tyg.8 (3c)
8 (3d)
czwartek 7 l. s. 26
wtorek 7 l. s. 26
Kółko matematyczne dla uczniów klas III: " W królestwie matematki"Jadwiga Zioło1 x tyg.15poniedziałek 1 l. s. 14
Gry i zabawy integrujące zespół klasowyC. Frańczak1 x tyg.19 ( 3 c )czwartek 6 l. s. 15
Kółko szachowe Ewa Siedlaczek1 x tyg.15czwartek 8 l. s.12
Kółko plastyczne dla klas II – VIDorota Podstawska1 x tyg.15środa 8 l. s.11
ZumbaDaria Gruszczyńska 1 x tyg.ok. 35środa15:00 - 15:45 mała sala
Zbiórki zuchoweAleksandra Pawełek1 x tyg.bez ograniczeńwtorek 15:30 - 17:00 s. 5