XVII Festiwal Oddziałów Integracyjnych

XVII FESTIWAL KULTURALNY ODDZIAŁÓW INTEGRACYJNYCH
NIE JESTEŚ SAM”

Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie organizuje po raz kolejny Festiwal Oddziałów Integracyjnych.

Celem FESTIWALU jest:

• rozbudzanie i rozwijanie kreatywności uczniów
  • współudział w występie dzieci pełno- i niepełnosprawnych z danej klasy (oddziału integracyjnego)
  • propagowanie idei integracji
  • współpraca z innymi placówkami o podobnym charakterze.

Serdecznie zapraszamy klasy (oddziały) integracyjne z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów do wzięcia udziału w Festiwalu.

Festiwal obejmuje następujące kategorie do wyboru:

• wokalną [ czas występu do 5 min]
  • instrumentalną [czas występu do 10 min]
  • taneczną [czas występu do 10 min]
  • teatralną [ czas występu do 15-20 min]

☺ Przegląd zespołów odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. w Miejskim Domu Kultury Batory w Chorzowie, w trzech grupach wiekowych:

• przedszkola
  • klasy I-III szkół podstawowych
  • klasy IV-VI + gimnazjum

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 kwietnia 2017 r.

• Jeżeli do występu trzeba przygotować coś specjalnego (np. projektor multimedialny, itp.) bardzo proszę wcześniej skontaktować się
    z organizatorami i napisać w Karcie Zgłoszenia.
  • WAŻNE! Prosimy, aby pliki muzyczne zostały nagrane na płytę CD lub pamięć przenośna typu pendrive. Pliki powinny być w formacie mp3.
  • Z danej szkoły może wziąć udział kilka zespołów, dlatego kartę zgłoszenia proszę powielić i przesłać na adres korespondencyjny
    lub e – mailem:

• adres: Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Skrajna 2, 41-506 Chorzów (z dopiskiem FESTIWAL),
    • e – mail: jagodaz1@o2.pl.

Wszelkich informacji udziela Jadwiga Zioło, tel. 32 2461 – 115 lub 605 933 697.

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w Festiwalu!

Karta zgłoszenia na Festiwal

WYNIKI - Protokół Jury