Wolontariusze w akcji

W magicznym grudniowym czasie wolontariusze byli bardzo zapracowani. Przygotowywali plakaty o wszystkich akcjach dziejących się w szkole: konkurs ozdób świątecznych, Szlachetna Paczka, Wigilia dla samotnych, kartki świąteczne  i Marzycielska Poczta. Organizowali i obsługiwali stoisko Koła Wolontariatu, na którym sprzedawali ubiegłoroczne ozdoby oraz przygotowane przez siebie ciasteczka. Wszystkie te działania zakończyły się sukcesem – ze sprzedaży ozdób zdobyliśmy 99 zł na działania koła, ze sprzedaży kartek uzyskaliśmy 300 zł dla Stowarzyszenia  SURSUM CORDA, a ilość wykonanych i przekazanych na rzecz organizatorów Wigilii dla Samotnych ozdób zaskoczyła wolontariuszy i organizatorów! Do dzieciaków z Marzycielskiej Poczty tuż przed świętami posłano kartki i listy. Bardzo dziękuję wspaniałym wolontariuszom za pomoc, Wszystkim za bezinteresowną pomoc osobom samotnym i przekazanie cudownych ozdób, serwetek i stroików. Dzięki Wam na twarzach wielu ludzi zagościł uśmiech. Relację z wigilii można podejrzeć na facebooku Fundacji Wolne Miejsce.

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny