Warsztaty z Misiem - zdjęcie 5/10

Warsztaty z Misiem

wpis w: Aktualności | 0

W dniu 07.12.2017r. klasę 3c spotkała wyjątkowa niespodzianka. Ponieważ św. Mikołaj miał ostatnio remont w swojej fabryce, nie udało mu się na czas dokończyć wszystkich zabawek. Nie mógł zostawić jednak żadnego dziecka bez prezentu! Z tego powodu postanowił na jeden dzień przenieść swoją fabrykę do naszej szkoły! Przysłał swojego pomocnika, żeby dzieci mogły samodzielnie dokończyć swoje prezenty. Okazało się, że tworzenie własnych misiów sprawiło dzieciom wiele radości. Każdy mógł wybrać kolor misia, oczka, nosek, a także ubranka i dekoracje. Dzieci przekonały się także, że elfy w fabryce św. Mikołaja mają mnóstwo pracy, bo wypełnianie pluszaków wcale nie należy do łatwych czynności i wymaga wiele cierpliwości. Mimo to, wszystkim udało się stworzyć własne, niepowtarzalne misie, które od pierwszej chwili zostały pokochane przez ich nowych właścicieli.  W końcu dzieci lubią misie, a misie lubią dzieci!