Turniej Gier i Zabaw Ruchowych klas II i III

Tym razem w międzyszkolnych zawodach sportowych swoje umiejętności zaprezentować mogli nasi młodsi uczniowie. Przedstawiciele klas II i III rywalizowali w Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych z uczniami innych chorzowskich szkół podstawowych.

W dniu 17.02.2017r. nasi uczniowie w turnieju dzielnicowym okazali się lepsi od uczniów SP nr 34 oraz SP nr 14 dzięki czemu awansowali do finału miejskiego tych rozgrywek.

Finał rozegrany 21.02.2017r w hali MORiS w Chorzowie stał na bardzo wysokim poziomie, pomimo tego nasi uczniowie świetnie się zaprezentowali. Uczniowie z rocznika 2008 zwyciężyli w swoich rozgrywkach zostając najlepszymi sportowcami w Chorzowie w swojej kategorii wiekowej ! Uczniowie urodzeni w 2007 roku, zajęli 3 miejsce w swojej kategorii i im także należą się ogromne gratulacje !

Wyniki uzyskane przez naszych uczniów pozwoliły w końcowej klasyfikacyjni Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych klas II i III zająć 2 miejsce w Chorzowie !  Zwycięzcami całych rozgrywek zostali uczniowie SP nr 5, a 3 miejsce przypadło uczniom SP nr 29.

Oto skład naszej drużyny:

Banowicz Laura
Wywioł Hanna
Wieczorek Patrycja
Kuźniewska Alicja
Łowicka Kinga
Swoboda Emili
Przydacz Laura
Świtała Agata
Kania Jagoda
Wach Kacper
Smereczniak Jan
Dudek Dominik
Chabecki Piotr
Reim Grzegorz
Rydel Maciej
Schmidt Marcin
Ratowski Dawid
Syguła Jakub

 

 

Tekst opracował: p. Piotr Parzonka