Szlachetna Paczka 2018

Szanowni Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie

Powoli zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas w którym szczególnie myślimy o innych, bardziej potrzebujących osobach. Samorząd uczniowski I Szkolne Koło Wolontariatu pragnie zaprosić Państwa do wspólnego pomagania innym w ramach akcji Szlachetna Paczka.  W tym roku nie wybraliśmy jednej rodziny, ale w porozumieniu z organizatorami ustaliśmy, że będziemy zbierać produkty dla obdarowania kilku rodzin.

Potrzeby:
Żywność trwała: herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, makaron, olej, konserwy rybne, ryż, mąka, dżem, warzywa w puszkach, słodycze
Środki czystości: proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żel myjący, pasta do zębów, płyny czyszczące, szampon, szczoteczka do zębów, pieluszki jednorazowe, chusteczki nawilżane
Odzież: obuwie, ubrania posegregowane wg rozmiaru – prosimy opisać
Pomoce szkolne: zeszyty, papier kolorowy, klej, nożyczki, przybory do pisania, kredki, piórnik itp.
Wyposażenie mieszkania: ręczniki , pościel.

Inne: nowe lub w bardzo dobrym stanie zabawki, maskotki, gry planszowe, puzzle itp.

Hasło akcji brzmi: Jeden za Wszystkich, Wszyscy za Jednego – zgodnie z nim i ideą akcji Szlachetna Paczka zachęcamy Was do zaangażowania się w pomoc.

Wszystkie produkty można dostarczać do sali nr 14 do 7 grudnia.

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny