Szkoła Pełna Talentów

Nasza szkoła bierze udział w akcji „Szkoła Pełna Talentów”, której organizatorem jest sieć sklepów LIDL.

Zachęcamy do wspierania naszej szkoły, co można uczynić poprzez:
1. Zrobienie zakupów w sieci LIDL za min. 50zł (w tym 1 owoc lub 1 warzywo).
2. Odebranie przy kasie specjalnego kuponu tzw. TALENCIAKA
3. Przekazanie TALENCIAKA naszej szkole, co można uczynić na dwa sposoby:
– zeskanować kod QR z TALENCIAKA lub wprowadzić ręcznie kod na stronie: https://szkoly.lidl.pl/VoucherDonation/grant?partyId=85500009818
– dostarczyć TALENCIAKI do naszej szkoły – specjalne pudełka zostały umieszczone w głównym holu szkoły, w świetlicy szkolnej oraz w sali 24 (my zajmiemy się rejestracją kuponów)

TALENCIAKI można zbierać od 5 września do 13 listopada, natomiast kupony można rejestrować od 5 września do 22 listopada.

Zebrane TALENCIAKI będziemy mogli wymienić na nowe wyposażenie dla naszej szkoły. Ponadto każdy TALENCIAK umożliwia nam udział w loterii, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej szkoły podczas udziału w akcji!

Opracowała: p. Sandra Trela