Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

wpis w: Aktualności | 0

Nasza szkoła już po raz trzeci wzięła udział w ŚWIATOWYM DNIU TABLICZKI MNOŻENIA.
Tym razem na dwóch przerwach przez trzy kolejne dni, dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności na trzy różne sposoby. W sali numer 17 był przygotowany test wyboru dla dzieci młodszych, a w sali 23 uczeń klasy 6 w Excelu przygotował arkusze o dwóch stopniach trudności. Każdy mógł wybrać zadanie któremu według własnego zdania podoła. Niektórzy uczniowie rozwiązali wszystkie 6 zadań. Ponadto na korytarzu były mini egzaminy dla chętnych. Każdy kto pomyślnie rozwiązał działania otrzymywał medal lub certyfikat za pomyślne zdanie egzaminu. Cieszymy sie z zaangażowania uczniów w tę akcję. Można kontynuować działania poza szkołą do czego gorąco wszystkich namawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *