Samorządowa Akcja Ekologiczna

Samorząd Szkolny zaprasza do włączenia się w akcję ekologiczną – ZBIÓRKA  ZUŻYTYCH TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH.

Jeśli posiadasz stary, zepsuty i niepotrzebny telefon komórkowy, przynieś go do 18 maja (piątek) do szkoły. Dzięki Twojej ekologicznej postawie możemy wygrać dla Szkoły cenne nagrody: aparaty fotograficzne, tablety, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, odtwarzacz DVD, monitor, drukarka, smartfon, konsole i gry video, gry edukacyjne, zapas papieru do ksero itp.

Uwaga telefon musi być bez baterii, nie jest ważny jego stan techniczny (może być uszkodzony, w częściach itp.) Telefony składamy w sali nr 5 lub u nauczycieli przyrody – by nagrodzić ekopostawę – prosimy o wpisanie na liście imienia, nazwiska i klasy ofiarodawcy. Popytajcie wśród rodziny, znajomych i sąsiadów – ilość (waga) zebranych telefonów ma duże znaczenie.

Szczegóły i cel akcji na plakatach.

Liczymy na Was – Samorząd Uczniowski.

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny