Podsumowanie akcji „Góra grosza”

Kolejna edycja „Góry grosza” za nami, czas na podsumowania. W tym roku łącznie zebraliśmy  61640  sztuk monet,  na kwotę 1559,84 zł. Uczniowie, którzy w swoich klasach przynieśli najwięcej, zostali obdarowani pamiątkowym dyplomem i słodką niespodzianką.

Oto oni: Aleksandra Szczepańska, Bartosz Plata, Arkadiusz Kordula, Aleksandra Starzyńska, Wiktoria Modlińska, Patrycja Wieczorek, Bartosz Ponczek, Martyna Niesłony, Laura Przydacz, Jan Antczak, Jakub Syguła, Radosław Haida, Kinga Łowicka, Bartosz Miler,  Igor Kowalik, Martyna Hulbój, Maciej Lisoń, Jakub Burchart, Dominika Haida, Dominik Gorgoń i Klaudia Olchowy.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w akcji.  Zebrana kwota zostaje przekazana dla Towarzystwa „Nasz dom”, które pomaga dzieciom wychowującym się w domach dziecka i rodzinach zastępczych.

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny