Nagroda Korczakowska

wpis w: Tu byliśmy | 0

7 listopada przedstawicielki Samorządu  Szkolnego udały się do Chorzowskiego Centrum Kultury na spotkanie w sprawie przyznawania Nagród Korczakowskich. Są to indywidualne nagrody za wyróżniającą się twórczą pracę edukacyjno-pedagogiczno-kulturalną.  Przyznawane zgodnie z myślą Janusza Korczaka „Wychowanie dziecka to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli…”

To nagrody dla nauczycieli, którzy są dla Was – uczniów inspiracją i wzorem, których cenicie za innowacyjne metody pracy, ciekawe lekcje, umiejętność zainteresowania przedmiotem i  wyjątkowe podejście do uczniów. Klasy od III do VI głosują i wybierają kandydata do nagrody. Wyniki klasowych głosowań należy podać do pani Anny Sendry-Kempny do czwartku 8.12.2016 r.

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny