Nagroda Korczakowska

 

14 grudnia przedstawicielki Samorządu  Szkolnego udały się do Chorzowskiego Centrum Kultury na spotkanie w sprawie przyznawania Nagród Korczakowskich. Są to indywidualne nagrody za wyróżniającą się twórczą pracę edukacyjno-pedagogiczno-kulturalną.  Przyznawane zgodnie z myślą Janusza Korczaka „Wychowanie dziecka to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli…” W ubiegłym roku szkolnym głosami uczniów nominowano p. Katarzynę Kuc.

Pomyślcie o swoich nauczycielach, zastanówcie się , którzy są dla Was – uczniów inspiracją i wzorem, prowadzą ciekawe lekcje, posiadają umiejętność zainteresowania przedmiotem i  wyjątkowe podejście , a może proponują interesujące zajęcia pozalekcyjne.  Klasy od III do VI głosują i wybierają kandydata do nagrody. Wyniki klasowych głosowań (nazwiska maksymalnie 3 nauczycieli z ilością głosów) należy podać do pani Anny Sendry-Kempny do piątku 12.01.2018 r.

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny