Marsze na orientację Katowice Park Śląski

W dniu 13.01.2018r. grupa naszych uczniów wzięła udział w XXIV Marszach na Orientację ” Śnieżynka”, które odbywały się w Parku Śląskim w okolicach stadionu GKS Katowice. Na rozpoczęcie marszy odbyła się odprawa przedstartowa, podczas której organizatorzy omawiali zasady uczestnictwa w marszach oraz trudności na niektórych trasach. Nasi uczniowie uczestniczyli w trasie TD (Trasa Dziecięca), która jest łatwą trasą. Następnie wszyscy poszli na START i po ocenie odległości ruszyli na trasę.  Pomimo chłodu i mrozu zawodnicy z dużym zaangażowaniem zdobywali poszczególne punkty, aby jak najszybciej dość z powrotem do bazy.  Po powrocie do bazy (SP nr 19 w Katowicach) na każdego uczestnika czekała gorąca herbata. Nasi czwartoklasiści otrzymali też dyplomy i nagrody za poprzednie marsze.

Dodatkowo informuję, że całość wpisowego za udział w marszach została przeznaczona na WOŚP!!! DZIĘKUJEMY!!!

 

Wyniki   XXIV Marsze na Orientację „Śnieżynka”  Katowice- Park Śląski     13.01.2018.

miejsce

uczestnicy

2 miejsce

Dominika Haida, Magdalena Paczena, Marta Pokój

3 miejsce

Denis Gawron, Konrad Palto

5 miejsce

Marta Wiechoczek, Julia Zawada

8 miejsce

Maria Fragsztajn, Jan Smereczniak, Emilia Swoboda, Agata Świtała

12 miejsce

Oliwia Górny, Radosław Haida, Maksymilian Morcinek, Roksana Żurek

13 miejsce

Patryk Bąkowicz, Jakub Pudło

14 miejsce

Massimiliano Naskręt, Sebastian Przyklink

15 miejsce

Oliwia Glanz, Sara Waluga, Karol Wojtyczka

16 miejsce

Martyna Hulbój, Karolina Pawełek

17 miejsce

Paulina Chabecka, Piotr Chabecki, Zuzanna Naskręt

18 miejsce

Bartosz Sowa, Jakub Załęski

2 miejsce

(poza konkurencją)

p. Mirella Fragsztajn, p. Urszula Ryś-Sowińska, p. Iwona Zając