Konkurs świątecznych ozdób

Samorząd Uczniowski, zachęcony ubiegłorocznym  odzewem, ogłasza kolejną edycję konkursu na ozdoby choinkowe i świąteczne dla klas 0-6.  W tym roku tematem przewodnim  będą „Srebrzysto-granatowe ozdoby bomb(k)owe”.  Nie ograniczamy Waszej kreatywności w zakresie materiałów, techniki wykonania, kształtu czy wielkości.

Gotowe ozdoby przynosimy najpóźniej 4.12. do sali nr 5. Najlepiej by były one ułożone w pudełku i opisane (imię i nazwisko, klasa).  W tym roku przyznane zostaną nagrody indywidualne i  zbiorowe. We wtorek  5.12.  zostaną wyłonieni zwycięzcy (osobno klasy młodsze i starsze). Wykonane przez Was prace pomogą wyczarować świąteczny wystrój naszej szkoły.  Liczymy na Was i zapraszamy do zabawy!

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny