Kiermasz wiosenny

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w dniach 19.03.-20.03.2018 r. odbędzie się kiermasz wiosenny. Dochód chcemy przeznaczyć na zakup nowych, funkcjonalnych ławek na  szkolne korytarze.  Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie, która łączy przyjemne z pożytecznym. To doskonała okazja na zrobienie wiosennych porządków i sprawienie radości innym. Zabawki, puzzle, gry i książeczki, których już nie potrzebujemy mogą znaleźć nowy dom. Mile widziane ciasta, galaretki i inne słodkości, a także rękodzieło związane z nadchodzącymi Świętami. Jak zawsze liczymy na pomysłowość i dobre serca społeczności Dwunastki.

Zapraszamy serdecznie i liczymy na pomoc w realizacji naszych planów. Klasy 4-6 mają swe stoiska 19.03, natomiast klasy 0-3 20.03.18 r.

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny