magic cube cube puzzle play

„Gram, więc myślę na Wolności”

wpis w: Aktualności | 0

Straszna matematyka??? Nic podobnego – jak udowodnili uczniowie klasy 5b w zeszłą sobotę. Zaproszenie dla wszystkich chętnych: uczniów, rodziców i nauczycieli, skierowało Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki. Nie mogło nas to ominąć i dlatego 8.10.2016r. ruszyliśmy z grupką śmiałków do Chorzowskiego Centrum Kultury. Wydarzenie przebiegało pod hasłem: „Gram, więc myślę na Wolności”, dlatego na miejscu czekały na nas łamigłówki matematyczne, gry logiczne i strategiczne oraz origami. Wszyscy zmagaliśmy się w rozgrywkach, a czas spędzony  na wspólnej zabawie mijał bardzo szybko. Na koniec otrzymaliśmy od organizatorów unikatowe długopisy i zrobiliśmy zdjęcie pamiątkowe. Ach te wspomnienia…

 

Tekst opracowała: Katarzyna Kuc