Góra grosza – finał

Przeprowadzona przez samorząd „Góra Grosza” pobiła kolejny rekord.  Uczniowie, którzy w swoich klasach przynieśli najwięcej monet, zostali obdarowani pamiątkowym dyplomem i słodką niespodzianką. Oto oni: Tobiasz Szczepanik, Kacper Chmielewski, Dawid Pawłowski,  Aleksandra Szczepańska, Bartosz Plata, Karolina Wydor, Zuzanna Surajewska, Aleksandra Starzyńska, Wiktoria Modlińska, Amelia Balcerzak, Maja Parys, Laura Przydacz, Michał Świeca, Jakub Syguła, Marcin Woźniak, Magdalena Smoleń, Agata Kuźniewska, Bartosz Miler, Filip Szydlik, Michał Herzog, Aleksander Gasztold i Konrad Palto.

Zebrane grosze zajęły 21 kartonów, które starannie zapakowane zostały wysłane  za pośrednictwem Poczty Polskiej i są już w drodze do dzieciaków, którym pomaga Towarzystwo „Nasz dom”.

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny