logo eTw

Edycja 2014

wpis w: eTwinning | 0

eTwinning w roku szkolnym 2013/2014
     W tym roku szkolnym uczniowie klas trzecich biorą udział w projekcie „Our traditional children’s games”. Naszym partnerem są uczniowie z Turcji. Omawiamy tradycyjne gry i zabawy dziecięce. Prezentujemy reguły zabaw, przygotowujemy różnorodne materiały związane z grami i zabawami. A przede wszystkim dobrze się bawimy!

W ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie eTwinning European Language Day Flags. W projekcie wzięło udział 35 szkół/ przedszkoli z różnych państw europejskich. Wymienialiśmy się materiałami przygotowanymi przez uczniów, a przede wszystkim dobrze się bawiliśmy. Nasza szkoła była pięknie ozdobiona flagami przygotowanymi przez uczniów naszej szkoły, ale również przez flagi uczniów ze szkół partnerskich.

Certyfikat eTwinning

MATERIAŁY PRZYGOTOWANE PRZEZ NASZYCH UCZNIÓW:

Flags – Chorzów, Poland