Dzień Misia

wpis w: Aktualności | 0

Międzynarodowy Dzień Misia Pluszowego

 Jak co roku, obchodzimy święto zabawek , a zwłaszcza przesympatycznego pluszowego misia. Dziś czekała na was wystawa na temat „Historii powstania zabawek”, ranking najpopularniejszych zabawek świata – wygrały klocki Lego.

 Można było zobaczyć „Sławne misie”, „Misiowe książeczki” i usłyszeć opowieść o tym kto wymyślił pierwszego pluszowego misia Knuta i misiaTeddy.

Można było zrobić zdjęcie z przyjacielem i ulubioną maskotką, wyrecytować wiersz o misiu i dostać za to dodatkową słodką nagrodę, pooglądać pokonkursową wystawę pięknych prac uczniów na temat „Miś mój najlepszy przyjaciel” i posłuchać głośnego czytania misiowych opowiadań, a to wszystko oczywiście działo się w naszej bibliotecznej Misiówce. Miło było Was gościć i widzieć Wasze uśmiechnięte buzie 🙂

Tekst opracowała: p. M. Naliwajko