Dzień Dziecka

wpis w: Aktualności | 0

Wtorek 29 maja był dniem szczególnym i długo wyczekiwanym przez społeczność szkolną. Tego dnia bowiem obchodziliśmy w naszej „dwunastce” Dzień Dziecka. Od rana na dzieci czekały same niespodzianki. W przepięknym, kolorowym korowodzie przeszliśmy ulicami do ZSTiO nr 3, mieszczącym się przy ulicy Stefana Batorego. Dzięki gościnności Dyrektora szkoły, na scenie mogliśmy wystawić przedstawienie pt. „Król Bul”, gdzie w aktorów wcielili się nasi nauczyciele, wychowawcy. Było to nie lada zaskoczenie dla wielu uczniów. Trzeba podkreślić, że to nie pierwszy występ naszego szkolnego teatru. I tym razem nauczyciele pokazali prawdziwe mistrzostwo swoich możliwości aktorskich. Po tak miłym początku dnia na uczniów czekały kolejne niespodzianki. Były słodkości, dmuchańce a także luźniejsze lekcje.

Tekst opracowała: p. J. Dąbecka