Akcja dla Kacpra

wpis w: Aktualności | 0

Akcja zbiórki nakrętek dla chorującego na glejaka Kacpra zakończona sukcesem. Zebraliśmy ponad 200 kg nakrętek. Dziękujemy!

Jednak to nie koniec pomocy, okazało się, że Fundacja Przyjaciół Świętego Mikołaja z Rudy Śląskiej umożliwia nam zbiórkę pluszowych misiów. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz chłopca. Zachęcamy i apelujemy do Wszystkich Dobrych Ludzi, których w społeczności „Dwunastki” nie brakuje, o przejrzenie domowych półek i pudeł z zabawkami – może gdzieś tam leży miś, który może zmienić miejsce zamieszkania, ucieszy inne dziecko, a przy okazji zrobi wiele dobrego… Zbieramy misie pluszowe wszelkiej maści i wielkości, nie muszą być nowe. Misie przynosimy do świetlicy lub sali 14. Uwaga – akcja ograniczona w czasie – tylko do 30 października.

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny